DeltaCC Sp. z o.o. - serwis narzędzi


SERWISUJEMY I NAPRAWIAMY NARZĘDZIA DO LASU I OGRODU


Serwis, naprawa narzędzia STIHL Poznań, Oborniki Serwis, naprawa narzędzia MAKITA Poznań, Oborniki Serwis, naprawa narzędzia VIKING Poznań, Oborniki Serwis, naprawa narzędzia AL-KO Poznań, Oborniki Serwis, naprawa narzędzia Briggs & Stratton Poznań, Oborniki Serwis, naprawa narzędzia DOLMAR Poznań, Oborniki

Jeśli zepsuła się Twoja kosiarka lub pilarka, nie martw się. Możemy ją naprawić, a Ty znów będziesz mógł kontynuować pracę w ogrodzie. Prowadzimy serwis maszyn spalinowych oraz elektrycznych, zarówno ogrodowych, jak i leśnych. Możesz skorzystać z pomocy naszych serwisantów w Poznaniu (ul. Swoboda 1) lub w Obornikach (ul. Czarnkowska 19). Przed naszymi siedzibami znajdują się parkingi dla klientów, a nasi pracownicy w razie potrzeby pomogą Tobie przenieść sprzęt i maszyny, które chcesz oddać do naprawy.

W przypadku, kiedy nie masz możliwości dostarczenia maszyn bądź urządzeń samodzielnie z racji ich wielkości, jak np. kosiarki samojezdnej, zadzwoń do nas. Sprzęt zostanie przewieziony do serwisu naszym samochodem dostawczym.

Wiemy, że niektórzy majsterkowicze sami starają się naprawiać narzędzia. Dlatego oferujemy wiele części zamiennych do różnorodnych urządzeń elektrycznych i spalinowych. Jeśli Klient nie znajdzie potrzebnych mu elementów naprawczych, sprowadzamy je i wysyłamy pod wskazany adres.

Praca w ogrodzie może sprawić wiele przyjemności, zwłaszcza kiedy używamy wysokiej jakości maszyn i urządzeń. Niezwykle ważny jest stan ich elementów roboczych, jak np. noża lub łańcucha tnącego. Warto zatem skorzystać z naszej pomocy i w punkcie serwisowym odpowiednio je naostrzyć lub wyważyć. Przeprowadzamy również naprawy łańcuchów do pilarek elektrycznych i spalinowych. Jeżeli wyżej wymienione elementy nie nadają się do naprawy, wówczas proponujemy ich wymianę. Dysponujemy szerokim asortymentem nowych noży, a łańcuch tnący pasujący do Twojej pilarki sporządzamy na poczekaniu .

Makita Einhell Irwin Industrial Tools Festool Norton Clipper