Makita


Makita to jedna z najstarszych firm produkujących urządzenia elektryczne na świecie. Powstałe w Japonii w 1915 r. przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się wytwarzaniem silników elektrycznych. Później do produkcji trafiły także transformatory i prądnice. W 1958 roku Makita wkroczyła na rynek elektronarzędzi rozpoczynając produkcję przenośnego strugu elektrycznego.

Obecnie Makita to jeden z największych producentów elektronarzędzi. Firma jest liderem w produkcji narzędzi profesjonalnych. Posiada wiele zakładów rozsianych po całym świecie (m.in. w Japonii, Chinach, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Rumunii i Stanach Zjednoczonych). Makita posiada ponad 50 przedstawicielstw w 40-stu krajach świata. Oprócz klasycznych elektronarzędzi obecnie wytwarzane są także narzędzia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe (w tym także z silnikami spalinowymi). Firmowe produkty można znaleźć na rynku pod nazwami: Makita, Maktec i Dolmar. Wszystkie produkty to zaawansowane technologicznie narzędzia, cieszące się sporym wzięciem wśród różnych grup odbiorców. Makita to linia dla użytkowników profesjonalnych, do zastosowań w przemyśle i rzemiośle. Narzędzia z grupy Maktec zaprojektowane zostały z myślą o wymagających majsterkowiczach. Dolmar to narzędzia spalinowe i elektryczne przeznaczone do wykorzystywania w pracach leśnych i ogrodniczych.

W Polsce Makita Sp. z o.o. z Bielska-Białej prowadzi sprzedaż narzędzi, akcesoriów i części zamiennych za pośrednictwem rozbudowanej sieci dystrybucyjnej. Spółka posiada na terenie kraju rozbudowaną sieć serwisów, zajmujących się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi oraz konserwacją urządzeń japońskiej marki.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez naszą firmę produktami japońskiej Makity.

DeltaCC Sp. z o.o. - oferta handlowa - Makita
Makita Einhell Irwin Industrial Tools Festool Norton Clipper