Klingspor


Sprawdź ceny promocyjne na: pas bezkońcowy LS307X 75x533 P60 1,78zł, ściernica listkowa SMT314 125 P60 6,86zł, tarcza listkowa SMT624 125 P40 6,35zł oraz inne artykuły ścierne marki Klingspor. Nie zwlekaj, odwiedź nasz sklep internetowy norminet.pl, znajdziesz tam materiały ścierne dobrych marek w bardzo dobrych cenach. Bez problemu zakupisz również papier ścierny w różnych formach i do wielu zastosowań oraz tarcze szlifierskie do cięcia i szlifowania. W ofercie widnieje między innymi pas bezkońcowy LS 309X 150x2000 P60 do szlifowania zwykłej stali, CS 326Y 75x2000 P80 do obróbki stali nierdzewnej, pas bezkońcowy do szlifowania drewna PS15F 150x7200 P150 oraz papier ścierny. Sztandarowy produkt marki Klingspor , ściernica listowa talerzowa SMT sprzedawana jest przez nasz sklep w szerokim wyborze i w niskich cenach.

Jakość marki Klingspor jest budowana w sposób konsekwentny i przemyślany od ponad 100 lat. Jej twórca i założyciel firmy, Johann Klingspor, u schyłku XIX wieku otworzył fabrykę produkującą materiały ścierne a konkretnie papier ścierny i płótno szmerglowe. Dzięki pomysłowości właściciela i jego następców, firma intensywnie się rozwija. Buduje swoją pozycję na rynku światowym poprzez wprowadzanie swoich własnych wynalazków takich jak wodoodporny papier ścierny oraz ściernica listkowa talerzowa. Obecnie Klingspor AG oraz Klingspor Schleifsysteme GmbH produkują i docierają ze swoimi produktami do ponad 80 krajów świata.

W Polsce firma Klingspor posiada dwa zakłady produkcyjne: w Bielsku-Białej oraz w Kozach. W zakładzie w Kozach produkowane są znane na całym świecie tarcze szlifierskie Kronenflex. Natomiast oddział w Bielsku zajmuje się wyrobem nasypowych narzędzi ściernych. Poza tym, właśnie tam znajduje się centrum logistyczne zarządzające obszarem Europy Wschodniej. Na terenie naszego kraju produkty marki Klingspor rozprowadzane są poprzez sieć hurtowni przedstawicielskich. Nasza firma, Delta Czartoszewski i Czarnek, jest jedną z nich. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie artykułów ściernych oraz stały bezpośredni kontakt z firmą Klingspor, pozwala nam na udzielanie fachowej pomocy przy doborze i użytkowaniu narzędzi i materiałów ściernych.

Sprawnie działająca logistyka oraz duże zapasy artykułów ściernych w naszym magazynie w Obornikach, pozwalają na szybką i sprawną obsługę naszych klientów. Na życzenie klienta sprowadzamy niestandardowe wyroby firmy. Przyjmujemy także zlecenia na pasy ścierne klejone na określony wcześniej wymiar.

DeltaCC Sp. z o.o. - oferta handlowa - Klingspor
Makita Einhell Irwin Industrial Tools Festool Norton Clipper