Einhell


Nasza oferta produktów Einhell, to między innymi świetna dwubiegowa udarowa wiertarka BT-ID 1050E oraz wiertarka RT-ID 65 z serii czerwonej; trwała i mocna, 1000-watowa szlifierka kątowa BT-AG 1000 oraz ergonomiczna i niedroga szlifierka RT-AG 115 z czerwonej linii. W sklepie normi.pl w ofercie jest też wkrętarka z dwoma akumulatorami BT-CD 14,4 2B oraz bardzo mocna a zarazem lekka, wiertarko-wkrętarka z akumulatorem litowo-jonowym RT-CD 10,8 Li; można też kupić bardzo mocny, bo 1600-watowy młot udarowy Einhell BT-RH 1600 oraz lekką i przydatną w pracach domowych młoto-wiertarkę RT-RH 20.

Firma Einhell, której wyroby sprzedajemy, od niemalże pół wieku zajmuje się wytwarzaniem i dystrybucją elektronarzędzi. Oddziały i przedstawicielstwa firmy znajdują się w wielu krajach świata. Odbiorcy produktów tej marki, to zarówno majsterkowicze, jak i bardziej wymagający użytkownicy z branż: samochodowej, budowlanej i ogrodniczo-leśnej. Prototypy narzędzi powstające w biurach projektowych zlokalizowanych na terenie Niemiec, są produkowane w Chinach, gdzie poddawane są wymagającym testom w Centralnym Laboratorium Einhell. Dokładna kontrola procesów planistycznych i produkcyjnych, gwarantuje wysoką jakość wytwarzanych produktów.

Dwie linie produkcyjne elektronarzędzi – Blue oraz Red są przeznaczone dla różnych grup użytkowników. Przeznaczona dla majsterkowiczów linia Blue spełnia wymogi oceny „dobry” w testach FFU. Urządzenia z linii Red przygotowane z myślą o bardziej wymagających użytkownikach, charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i zwiększoną wytrzymałością i ergonomią. Narzędzia z tej linii uzyskały ocenę „bardzo dobry” w teście FFU.

Każde elektronarzędzie Einhell, które zakupisz w naszym sklepie objęte jest serwisem gwarancyjnym. Linię niebieską obejmuje 24-cztero miesięczna gwarancja, a dla linii czerwonej możesz przedłużyć gwarancję do 36-ściu miesięcy. Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny narzędzi sprzedawanych na terenie naszego kraju prowadzony jest przez serwis centralny firmy Einhell Polska Sp. z o.o. W razie potrzeby możesz zgłosić potrzebę naprawy zakupionego sprzętu kontaktując się z siecią dystrybutorów, co znacząco upraszcza i przyśpiesza procedury reklamacyjne.

DeltaCC Sp. z o.o. - oferta handlowa - Einhell
Makita Einhell Irwin Industrial Tools Festool Norton Clipper